İçeriğe geç

Mağaza

Onarıcı Serum

Bu gelişmiş serum, cildi onarmak ve gençleştirmek, ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltmak, elastikiyetini ve sıkılığını arttırmak için formüle edilmiştir.

1265 ₺

Nemlendirici Temizleme Yağı

Bu besleyici temizleme yağı, kiri, makyajı ve kirleri nazikçe temizleyerek cildinizin temiz, nemli ve tazelenmiş olmasını sağlar.

900 ₺

Aydınlatıcı Göz Kremi

Hassas göz bölgesi için özel olarak tasarlanan bu krem, şişkinliğin, koyu halkaların ve ince çizgilerin azaltılmasına yardımcı olarak daha parlak ve daha genç görünen gözleri ortaya çıkarır.

1030 ₺

Yenileyici Nemlendirici

Cildi nemlendiren ve canlandıran, sağlıklı, parlak bir cilt sağlayan ve kuruluk belirtilerini azaltan hafif ancak nemlendirici bir formül.

840 ₺

Detoksifikasyon Kil Maskesi

Bu derinlemesine temizleyici kil maskesi, kirleri ve toksinleri çıkarır, gözenekleri açar ve cildinizin detoksifiye, pürüzsüz ve tazelenmiş hissetmesini sağlar.

750 ₺

Nazik Toner

Bu alkolsüz toner cildin pH seviyesini nazikçe dengeler, gözeneklerin görünümünü en aza indirir ve cildi cilt bakım ürünlerinin daha iyi emilmesi için hazırlar.

600 ₺

Parlaklık Artırıcı Serum

Bu güçlü serum, donuk cildi aydınlatmak, cilt tonunu eşitlemek ve doğal parlaklığını ve parlaklığını geri kazandırmak için antioksidanlar ve bitkisel özlerle doludur.

1145 ₺

Yaşlanma Karşıtı Gece Kremi

Siz uyurken cildi beslemek ve onarmak için çalışan, yaşlanma belirtilerini azaltan ve daha pürüzsüz, daha genç bir cilt sağlayan lüks bir gece kremi.

1350 ₺

Sakinleştirici Yüz Spreyi

Bu canlandırıcı sis cildi rahatlatır ve nemlendirir, kuruluk, tahriş ve kızarıklıktan anında rahatlama sağlar, cildinizin sakin ve tazelenmiş hissetmesini sağlar.

580 ₺

SPF 30 Mineralli Güneş Koruyucu

Cildi besleyip nemlendirirken geniş spektrumlu SPF 30 koruması sağlayan bu mineral güneş kremi ile cildinizi zararlı UV ışınlarından koruyun.

640 ₺

Besleyici Dudak Balsamı

Kuruluğu ve çatlamayı önlemek için nemlendirici bileşenlerle zenginleştirilmiş bu besleyici dudak balsamı ile dudaklarınızı yumuşak ve nemli tutun.

300 ₺

Çok Görevli Yüz Yağı

Bu çok yönlü yüz yağı, besleyici yağlar ve antioksidanlarla dolu olup cildinizin nemli, dolgun ve dengeli olmasını sağlar. Tek başına kullanın veya daha fazla destek için nemlendiriciler veya fondötenlerle karıştırın.

1440 ₺